خانه / اخبار / عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت وگو با«سراج۲۴»: برخی حیات سیاسی خود را مدیون انقلاب اسلامی نمی دانند/برای تفکر«ما نمی توانیم» حفظ استقلال بی ارزش است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت وگو با«سراج۲۴»: برخی حیات سیاسی خود را مدیون انقلاب اسلامی نمی دانند/برای تفکر«ما نمی توانیم» حفظ استقلال بی ارزش است

شنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ – ۱۰:۲۸ – کد خبر : ۹۲۳۱۶

IMAGE5854برخی ادامه حیات سیاسی خود را مدیون انقلاب اسلامی نمی دانند بلکه آن را در جای دیگر و مشخصا در نزد بیگانه جست وجو می کنند.

برخی ادامه حیات سیاسی خود را مدیون انقلاب اسلامی نمی دانند بلکه آن را در جای دیگر و مشخصا در  نزد بیگانه جست وجو می کنند.
ابراهیم آقامحمدی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سراج۲۴ با اشاره به سخنان ناامید کننده برخی در مورد ظرفیت داخلی کشور گفت: تفکر ما نمی توانیم سرچشمه چنین نگاهی است و این تفکر،  قاجاری و پهلوی است، در گذشته برخی زمامداران کشور اداره کشور را از توان خود خارج می دانستند و وابستگی به بیگانه را شرط اساسی برای اداره کشور لحاظ می کردند.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس اظهار کرد: طرفداران ما نمی توانیم در واقع واژه ای چون استقلال را یک مسئله بی معنا می دانند و استقلال سیاسی، اقتصادی و فرهنگی برای این تفکر بی ارزش است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با ذکر اینکه خروجی تفکر ما نمی توانیم، بی اعتقادی به توانایی های ملت است، عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: برخی ادامه حیات سیاسی خود را مدیون انقلاب اسلامی نمی دانند بلکه آن را در جای دیگر و مشخصا در  نزد بیگانه جست وجو می کنند.
وی اظهار کرد: تفکر ما نمی توانیم در تاریخ ایران قربانی ها داده است؛ امیرکبیر  و شهید مدرس از جمله کسانی بودند که وجهه بیگانه ستیزی داشتند، اما برخی از رجال کشور این مسئله را برنمی تابیدند و آنها را قربانی هوس های خود کردند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با ذکر اینکه تفکر ما نمی توانیم همیشه در تاریخ وجود داشته و خواهد داشت، گفت: این تفکر در دوره های مختلف شدت و ضعف دارد، اما نابود نمی شود، امروز طرفداران ما نمی توانیم احساس می کنند، وابستگی به بیگانگان را می توانند توجیه کنند.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تأکید کرد: تفکر «ما نمی توانیم» در نقطه مقابل استقلال طلبی، آزادی خواهی و عدم وابستگی به بیگانه است؛ الحمدلله در کشور با توجه به انقلاب اسلامی و نفس پاک امام(ره) که در مردم دمیده شد و نیز رهبری های داهیانه آیت الله خامنه ای، تفکر ما نمی توانیم، پیروز نمی شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: البته نباید این تفکر را جدی نگرفت؛ برخی ممکن است فریفته این تفکر شوند، لذا باید دلسوزان انقلاب حساسیت داشته باشند.

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme