خانه / اخبار / یک عضو کمیسیون امنیت ملی: باید اتحاد جهانی برای ریشه‎کن کردن تروریسم به‎وجود آید

یک عضو کمیسیون امنیت ملی: باید اتحاد جهانی برای ریشه‎کن کردن تروریسم به‎وجود آید

پنجشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

ابراهیم آقامحمدی1

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: باید اتحاد جهانی برای ریشه‎کن کردن تروریسم به‎وجود آید.

ابراهیم آقامحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، اظهار کرد: از بین رفتن کودکان و جوانان و ویران شدن خانواده‎ها، نتیجه ماجراجویی ماجراجویان جهانی بوده و سودای این بازیگران بازی با جان بشر است.

وی ادامه داد: هم‎اکنون در کشورهای منطقه به‎ویژه خاورمیانه و آسیا جنگ‎های نیابتی توسط افراد امانتی علیه مردم منطقه در جریان است و گروهک‌هایی درست کردند که با سلاح و مهمات مردم عادی کوچه و بازار را از بین می‎برند و امنیت را از آنها گرفته‎اند.

آقامحمدی با اشاره به این‌که «اروپا، آمریکا و غرب دنیا را ناامن کردند» افزود: این کشورها از پذیرش آوارگان امتناع می‎کنند و متاسفانه سازمان ملل و حقوق بشر به این مسئله بی‎توجه هستند و نیاز است کانال مطمئنی ایجاد شود این مردم آواره و بی‎دفاع منطقه به آنجا پناه ببرند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: کودک سوری برای نجات جان خود دل به دریا سپرد و مورد شلاق جور بشری قرار گرفت و اینجاست که وجدان‎های بیدار باید اعتراض کنند.

وی گفت: باید به این آوارگان و کودکان و زنان بی‎پناه و ناتوان پناه دهند و امکاناتی امن برای آنها ایجاد شود.

آقامحمدی با تاکید بر این‌که «باید اتحاد جهانی برای ریشه کن کردن تروریسم به‎وجود آید» یادآور شد: البته نباید این ائتلافات دروغین باشد و باید بشر به خود آید تا جنگ و شرارت را از بین ببرد.

نماینده مردم خرم‎آباد و چگنی در مجلس خاطرنشان کرد: باید بحث جنگ و خونریزی از روی زمین رخت بربندد.

انتهای پیام

درباره admin

bigtheme