خانه / اخبار / وزارت خارجه قاطعانه پاسخ کاخ سفید را بدهد

وزارت خارجه قاطعانه پاسخ کاخ سفید را بدهد

آقامحمدی در گفت‌وگو با فارس:
وزارت خارجه قاطعانه پاسخ کاخ سفید را بدهد/ آشکار شدن نقش آمریکا در جریان فتنه ۸۸
7عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه لازم است همین امروز دستگاه دیپلماسی ایران پاسخ بیانیه وزارت خارجه آمریکا را بدهد، گفت: بیانیه آمریکا دخالت آشکار در امور ایران است و مردم خواستار واکنش سریع دستگاه سیاست خارجی به این گستاخی‌ها هستند.
ابراهیم آقا محمدی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به بیانیه مداخله جویانه وزارت امور خارجه آمریکا در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب فارس، گفت: این بیانیه نقض آشکار حاکمیت داخلی کشور است و امروز با این اقدامات دیگر آشکار شده است که سران و اهالی فتنه با آمریکا همدست هستند و دیگر جای هیچ شبهه ای باقی نمانده است. همچنین دستگاه وزارت خارجه موظف است پاسخ سریع و قاطعی به این بیانیه بدهد زیرا خواسته همه مردم است ، در اصل اولین جایی که باید پاسخگوی اینگونه هتاکی‌ها باشد دستگاه سیاست خارجی است.

وی با بیان اینکه مردم این دخالت‌ها را تحمل نمی‌کنند ، افزود : صبر مردم لبریز شده است و افرادی که در داخل حرف آمریکا را تکرار می‌کنند مدت‌هاست توسط مردم کنار گذاشته شده‌اند. آن‌ها چشم خود را بر حضور میلیونی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بسته اند و قصد ندارند از خواب بیدار شوند.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه برخی سران و اهالی فتنه اعتقادی به نظام و دولت حسن روحانی ندارند، گفت: کسانی که امروز به رئیس جمهوری و رئیس قوه قضائیه برای آزادی فتنه گران فشار می‌آورند حتی در انتخابات هم شرکت نکرده‌اند و اعتقادی به نظام جمهوری اسلامی ندارند اما همچنان می‌خواهند پروژه آمریکایی ـ اسراییلی رفع حصر را مطرح کنند تا به اهداف خاص خود برسند.

وی تصریح کرد : رئیس جمهوری منتخب ایران هیچ‌گاه حمایت مردم و نظام را به منافع شخصی گروه ها و جریان ها ترجیح نخواهد داد و این بیانیه ها تکرار حرف های بیهوده است. امیدواریم کسانی که در داخل خط تریبون ها و لابی های آمریکایی- صهیونیستی را دنبال می کنند عاقل شوند و دست از اقدامات خود بردارند.

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme