خانه / اخبار / آقا محمدی: غرب، درخت شرارت داعش را آبیاری می کند

آقا محمدی: غرب، درخت شرارت داعش را آبیاری می کند

تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۳ – ۰۹:۴۴

IMAGE5854عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه گروه تروریستی داعش نمی تواند بدون حمایت و پشتیبانی دوام بیاورد، تصریح کرد: درخت شرارت داعش، از سوی غرب مورد آبیاری قرار می گیرد.

ابراهیم آقامحمدی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جنایات اخیر داعش در مناطق مختلف منطقه از جمله لیبی و عراق گفت: گروه داعش هر چقدر هم شرور لامذهب و با شقاوت باشد، به تنهایی نمی توانست دوامی بیآورد؛ چند صباحی فعالیت می کرد ولی بیشتر از آن نمیتوانست جولان دهد ولی واقعیت آن است که درخت شرارت داعش، از جایی مورد آبیاری قرار می گیرد.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: داعش بدون کمک نمی تواند سرپا بماند؛ غرب و امریکایی ها داعش را برای بدنام کردن اسلام راه اندازی کردند چرا که اقدامات این گروه تروریستی از جمله زنده زنده سوزاندن انسان، توحش است و در هیچ جا از فقه اسلامی نیامده است.

وی با بیان اینکه غرب داعش را ایجاد کرد تا چهره اسلام و مسلمانان را تخریب کند و اسلام هراسی را در دنیا گسترش دهند، به ائتلاف بین المللی ضدداعش اشاره کرد و توضیح داد: ائتلاف ضدداعش دروغ بزرگی بیش نبود و نیست؛ شاهد این مدعا هم تقویت هرروزه داعش با منابع مالی و سلاح و مهمات جدید و به روز است و و اکنون نیز اسنادی مبنی بر پشتیبانی آنها از این گروه وجود دارد.

آقا محمدی با اشاره به خارج شدن داعش از کنترل موسسان و بانیان آن، ادامه داد: خطر داعش اکنون یقه کشورهای ارپایی را گرفته زیرا وقتی چنین جریان هایی بزرگ میشوند، در داخل خود دارای آرای متفاوت و متناقضی میشوند که دیگر نمی توان همه آنها را کنترل کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: البته در همین حالت کنونی هم سود داعش برای غرب بیشتر از ضرر آنهاست چراکه آنها به این بهانه، زیرساخت های برخی از کشورهای اسلامی را نابود کرده و از بین میبرند و به همین دلیل به نفعشان است که برای ادامه حیات او به هر راهی دست بزنند./

پایان پیام

درباره admin

bigtheme