خانه / اخبار / پارتی بازی دراستخدام دستگاههای دولتی لرستان بیداد می کند

پارتی بازی دراستخدام دستگاههای دولتی لرستان بیداد می کند

آقامحمدی:

پارتی بازی دراستخدام دستگاههای دولتی لرستان بیداد می کند /لرستان در ۱۵ سال متوالی رتبه اول بیکاری را در کشور دارد

2

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت:پارتی بازی و بی عدالتی دربحث استخدام دستگاههای دولتی لرستان بیداد می کند.

به گزارش خبرنگار موج از خرم آباد، ابراهیم آقامحمدی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه استان لرستان در ۱۵سال گذشته رتبه نخست بیکاری رادر کشور دارد اظهار داشت :متاسفانه پارتی بازی و بی عدالتی در بحث استخدامها در دستگاههای دولتی لرستان بیداد می کند .آقامحمدی درادامه گفت:به دلیل بحران بیکاری تعداد زیادی از جوانان با افسردگی و نامیدی مواجه​اند.
نماینده مردم خرم آباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:پارتی بازی امید به اشتغال بسیاری از جوانان متخصص را از بین می برد. امروز وقتی از جوانان می پرسی برای آینده چه برنامه ای دارند بسیاری از آنان پاسخ می دهند: بدون بند “پ” کاری از پیش نمی رود.

وی درادامه افزود:در زمان استاندار قبلی سهمیه استان لرستان درجذب نیروها در دستگاههای اجرایی ۲هزار نفر بوده است که با رایزنی مجمع نمایندگان این تعداد به ۵هزار نفر افزایش یافت .

آقای محمدی درادامه عنوان کرد:متاسفانه با تاخیر مسولین استان لرستان در روند برگزاری آزمون این تعداد به یک هزار نفر کاهش یافت و در این زمینه ظلم بزرگی به مردم استان لرستان شد.

وی درادامه تصریح کرد:بیشتر استانها از این فرصت استفاده کردند و با برگزاری آزمون نیرو های مورد نیاز را جذب کردند ولی استان لرستان از این فرصت بی بهره ماند.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت:برخی از مدیران با پارتی بازی اقوام خود را در دستگاههای اجرایی استخدام می کنند وبه توانمندی های نیروها توجهی ندارند .

وی گفت :امیدوارم با انتصاب آقای بازوند به عنوان استانداری شاهد شکوفایی و ایجاد اشتغال و جذب سرمایه گذاری دراستان باشیم
وی در بخش دیگر از سخنانش اخذ مجوز کارخانه اوره و آمونیاک ورق گالوانیزه ،افزایش ۲۵%درصد سهمیه جذب برای دانشگاههای استان، جذب ۲۰میلیارد تومان اعتبار برای گاز رسانی به روستاها ،پیگیری کارخانه کشت و صنعت و دهکده المپیک و …را از بهترین برنامه وی در زمان نمایندگی خود عنوان کرد. مردم از نحوه پرداخت تسهیلات بانکها راضی نیستند.

وی درادامه این نشست با بیان اینکه بانکها به تعهدات شان عمل نمی کنند گفت:در ثبت نام وام ازدواج سایت بیشتر بانکها عامل بسته است و زوجین با مشکلات فراوان مواجه هستند .

وی ادامه داد: این درحالی است که هر کدام از این بانک‌ها دارای ردیفی برای پرداخت تسهیلات ازدواجی هستند.
وی بیان این که عدم پرداخت وام ازدواج از سوی بانک‌ها به‌تدریج به یک معضل تبدیل شده است تأکید کرد: مسئولان کشوری باید برای احیای حق مردم و جلوگیری از بروز تخلف بانک‌ها، اقدام سریع انجام بدهند.

درباره admin

bigtheme